Carthago chic e-line/chic s-plus: Świat życia i stylu

Carthago chic e-line/chic s-plus: Świat życia i stylu

chic s-plus: ukoronowanie klasy Carthago Liner: w Iveco Daily 5,6 t / 6,7 t z napędem na tylne koła (o dużej przyczepności dzięki oponom bliźniaczym)

Dzięki solidnemu pojazdowi bazowemu Iveco Daily z napędem na tylną oś o dużej przyczepności, podwójnymi oponami na tylnej osi, obciążeniu przyczepy do 3,5 t i dużym rezerwom całkowitej ładowności, chic s-plus spełnia specjalne wymagania. Celowo używana oryginalna platforma kabiny kierowcy Iveco Daily oferuje również decydującą korzyść w zakresie bezpieczeństwa dzięki opcjonalnemu pakietowi wspomagania kierowcy.

Poznaj historię marki Carthago

Dziś nazwałbyś to start-upem: Ponad 40 lat temu początkujący inżynier przemysłowy Karl-Heinz Schuler przechadza się po Reutlingen. Na rogu ulicy zauważa kampera, zagląda do środka i wpada na genialny pomysł. „Stać nas na więcej”, mówi sobie student i zakłada 1 lipca 1979 roku markę samochodów kempingowych Carthago. Dziś zarządzana przez właściciela firma Carthago Reisemobile zatrudnia około 1500 osób i jest jednym z wiodących producentów samochodów kempingowych klasy premium.